Atsiliepimai

★★★★★

“Kaip visada viskas puikiai,ačiū Justinai.”

Vaida

★★★★★

“💯”

Goda

★★★★★

“Labai puikūs specialistai ir maloni atmosfera”

Laura

★★★★★

“Labai gražus ir šiuolaikiškas salonas. Meda - nuostabi savo srities specialistė 🌸”

Aistė

★★★★★

“puikiai viską paaiskino apie plaukų būklę, priežiūrą, kiekviena procedūros dalį paaiskino išsamiai, atsakė į visus klausimus bei susak rekomendacijas. Labai rekomenduojamu meistrę Renatą!!! kolektyvas draugiškas, atmosfera nuostabi;)”

Kristina

★★★★★

“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”

Justina

★★★★★

“Viskas puiku! Nuostabi meistrė!”

Inesa

★★★★★

“Medos komanda dirba profesionaliai ir plaukų rezultatai yra akivaizdūs.”

Daiva

★★★★★

“Justina tobulas meistras plaukų priežiūroj ir kirpime 😍 pasitikiu 100% ir niekada nenuvylė jos atlikta procedūra.”

Laura

★★★★★

“Ačiū už profesionalų darbą!Kaip visada išeinu patenkinta rezultatu!”

Gabriele